ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1.Про доповнення до Статуту територіальної громади села Пултівці Вінницького району Вінницької області.
2. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Хавтірко В.Д.
3. про надання матеріальної допомоги гр.Скорінчук Ю.Т. на поховання чоловіка Скорінчука В.Е.
4.Про внесення змін до Програми "Соціальний захист населення"
5.Про надходження та використання коштів цільового Фонду територіальної громади Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.


6.Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання від 22.12.2015 р. "Про сільський бюджет на 2016 рік."

7. Про затвердження рішень виконавчого комітету Пултівецької сільської ради за № 48 та № 49 від 31.08.2016 року.
8. Про затвердження Порядку  виявлення безхазяйного майна, його обліку, зберігання та прийняття до комунальної власності територіальної громади Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
9.Про розгляд листа Фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації за № 02043/628 від 19.09.2016 року.
10.Про розгляд листа БО "Благодійний фонд "Свідомість - УА" за № 087/08 від 30.08.2016 року.
11.Про розгляд листа Ради Вінницької районної організації ветеранів України за № 19 від 28.09.2016 року.
12.Про затвердження Статуту Спілки риболовів-любителів "Спарта" с. Пултівці.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Трепак Н.М.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Голубенко С.В.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черняк Л.В.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Давидюк З.М.
17. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Явним В.С.
18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Магдич І.С.
19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Давидюку М.В.
20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Атласевич м.М.
21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Яворовенко А.С.
22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Голубенко А.І.
23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Качерук Н.С.
24. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Сторожуку В.Г.
25. Про внесення змін до рішення 9 сесії 5 скликання від 17.10.2007 року "Про передачу земельних ділянок у приватну власність".
26. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки гр.Гонтар А.Л.
27. Про проведення робіт із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж