ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про звернення депутатів Пултівецької сільської ради до власників   господарських дворів та торгівельних закладів на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.                                                           

2.     Про делегування Вінницькій районній раді повноважень щодо здійснення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або  інших  правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду.                                       

3.     Про передачу субвенції до районного бюджету на утримання Родинного будинку.                                                                                                   

4.     Про внесення змін до рішення № 237 позачергової 16 сесії 7 скликання від 23.12.2016 р. «Про сільський бюджет на 2017 рік.»                            

5.     Про надання пільги по сплаті земельного податку Відділу освіти Вінницької РДА за земельну ділянку загальною площею 3,81 га, яка знаходиться у користуванні Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ступенів.                  

6.     Про надання пільги по сплаті земельного податку Пултівецькій сільській  раді.                                                                                                                   

7.     Про розгляд листа Фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації щодо прийняття бюджету на 2018 рік за програмно-цільовим методом.  

8.     Про розгляд листа Управління праці та соціального захисту населення за № 5789 від 15.12.2017 року щодо співфінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд та пільг з послуг зв’язку.

9.     Про  затвердження Програми  «Підтримка установ  що входять  до спільної комунальної  власності територіальної громади району на 2018 рік ».                                                                                                                   

10. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Пултівецької сільської ради на 2018рік.   

11. Про затвердження Плану організаційно-технічних заходів щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства по Пултівецькій сільській раді на 2018 рік.                                                                              

12.Про затвердження Положення про порядок списання та передачі майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.   

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Косянець Олені Степанівні.                                                                                      

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Дишкант Павлини Пантелеївни.                                                                                       

15.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Демченко Ганні Арсенівні.

16.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Свінтицькій Валентині Степанівні.                                                                                    

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Мельнику Михайлу Васильовичу.  

18.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Заболотній Людмилі Василівні.                                                                

19.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо         встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Хавтирко Любові Йосипівні.                                                                      

20.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодл   встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Подобеду Сергію Васильовичу.                                                             

21.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодл встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Саюк Надії Олексіївні.                                                                                                     

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ходик Раїсі Сергіївні.                                                                                         

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Темченко Миколі Петровичу.                                                                                

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яворовенко Катерині Олександрівні.                                                            

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шаран Тетяні Тимофіївні.                                                                               

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж