ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Ткаченко Ользі Олексіївні на лікування.                                                                                                       
 2. Про  надання матеріальної допомоги  гр. Гавришу Михайлу Савовичу на лікування.                                                                                                        
 3. Про надання матеріальної допомоги гр. Батенько Анатолію Григоровичу на лікування.                                                                                     
 4. Про надання матеріальної допомоги гр. Вознюк Світлані Михайлівні на лікування.                                                                                                
 5. Про надання матеріальної допомоги гр. Пастернаку Олександру Вікторовичу на лікування дитини Пастернака Давида Олександровича.                                                                                   
 6. Про розгляд листа Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області за № 05-06/781 від 05.03.2018 року щодо взяття тимчасово на позабалансовий рахунок Пултівецької сільської ради  державного майна.                                                              
 7. Про розгляд листа Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за № 180 від 19.02.2018 року щодо виділення коштів на придбання фотоелектроколориметра АPELAP-101.                                                    
 8. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2017 рік.
 9. Про внесення змін до рішення № 646 позачергової 28 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік.»                              
 10. Про благоустрій території населених пунктів Пултівецької сільської ради  Вінницького району Вінницької області.
 11. Про надання соціальної відпуски за дітей секретарю Пултівецької сільської ради Бабич Анжелі Анатоліївні.                                                       
 12. Про участь в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом: «Впровадження енергозберігаючого вуличного освітлення в селі Пултівці – крок до європейських стандартів життя.»         
 13. Про участь в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом: «Чисто в селі – чисто в Україні.»
 14. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Будівництво огорожі біля сільського клубу с.Махнівка по вул. Центральній, 6Б Вінницького району Вінницької області.                 
 15. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщень І поверху будівлі ЗДО «Сонечко» за адресою: вул.Шевченка, 35-Б с. Пултівці Вінницького району Вінницької області.»                                                                                  
 16. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщень ІІ поверху будівлі ЗДО «Сонечко» за адресою: вул.Шевченка, 35-Б с. Пултівці Вінницького району Вінницької області.»                                                                                  
 17. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт фасаду (з утепленням) будівлі ЗДО «Сонечко» за адресою: вул.Шевченка, 35-Б с. Пултівці Вінницького району Вінницької області.»                                                                                  
 18. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі будівлі ЗДО «Сонечко» за адресою: вул.Шевченка, 35-Б с. Пултівці Вінницького району Вінницької області.»                                                                                                  
 19. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Трепак Олені Онуфріївні.                                                                                          
 20. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Шпак Оксані Петрівні.                                                                                          
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд   гр. Трепак  Дмитру Тимофійовичу.                                                          
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Шпак Олені Вікторівні.                                                                                             
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Дідур Ганні Михайлівні.                                                                                                  
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Трепак Тимофію Федоровичу.                                                          
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюку Сергію Феодосійовичу.                                                          
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Марущак Інні Сергіївні.                                                                              
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Дідур Ганні Федорівні.                                                                                            
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Шевчук Марії Омелянівні.                                                                         
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Вуйко Раїсі Іванівні.                                                                                    
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. СаюкуСергію Феодосійовичу.                                                          
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюк Ніні Степанівні.                                                                                            
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюку  Роману  Миколайовичу.                                                          
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Качалапі  Палагії  Григорівні.                                                          
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюку  Вячеславу  Стефановичу.                                                          
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Багнюку  Олександру  Івановичу.                                                          
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Таранусі  Борису  Йосиповичу.                                                          
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Михайловій  Галині  Василівні.                                                          
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Пономарьовій  Катерині  Пантелеївні.                                                          
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Мідяній Марії Олексіївні.                                                                    
 40. Про внесення зміни в рішення за № 697 чергової   29 сесії 7 скликання від 13.02.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства гр. Шпак Оксані Петрівні.»                                                       
 41. Про внесення зміни в рішення за № 691 чергової 29 сесії 7 скликання від 13.02.2018  року «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Драпак Тетяні Євгенівні.»                                                     
 42. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Сторожуку  Віктору  Григоровичу для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                               
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Заверусі Олені Трифонівні.                                                                         
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельник Миколі Михайловичу.                                                                         
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Адамець Михайлу Григоровичу.                                                                         
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Руденко Олені Володимирівні.                                                                         
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Приймаку Вадиму Олексійовичу.                                                                         
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Давидюк Надії Сергіївні.                                                                         
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельнику  Олександру  Сергійовичу.                                                                         
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Соколюк  Галині  Володимирівні.                                                                         
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коробчинському  Олександру  Івановичу.                                                                         
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Голубенко Вадиму Петровичу.                                                                         
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Зелінській Марії Олександрівні.                                                                      
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дишканту Сергію Олексійовичу.                                                         
 55.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.  Дзюба Валентині Стахівні.                                                                     
 56. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Бондарчуку Олексію Павловичу.                                       
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для обслуговування торговельного закладу, на умовах оренди,  приватному підприємцю Мельник Любові Федотівні.                                                                                                      
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для обслуговування торговельного закладу, на умовах оренди,  приватному підприємцю Голубенко Катерині Олексіївні.                                                                              
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки, на умовах оренди,    для  комерційного використання  гр. Бондарчуку Вячеславу Олексійовичу.                                                 
 60. Про укладення договору оренди на земельну ділянку водного фонду орієнтовною площею 48,0 га з КП «Гарант» без участі у аукціоні (земельних торгах.)                                                                                  
 61. Про розгляд заяви гр. Дишканта  Сергія  Володимировича за № 61 від 27.02.2018 року «Про надання земельної ділянки площею  2,00 га, для ведення особистого селянського господарства».                                                                                        
 62.   Про розгляд заяви гр. Дишкант  Тетяни Володимирівни за № 59 від 27.02.2018 року «Про надання земельної ділянки площею  2,00 га, для ведення особистого селянського господарства».                                                                                        
 63.  Про розгляд заяви гр. Дишканта  Віктора  Володимировича за № 60 від 27.02.2018 року «Про надання земельної ділянки площею  0, 25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».                                                                                        
 64.  Про розгляд заяви гр. Постоловського Максима Ігоровича за № 101 від 26.03.2018 року «Про надання земельних ділянок  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва та для ведення особистого селянського господарства».                                                                                          
 65. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 06.05.2015 року з гр. Зикіним Олександром Васильовичем, за згодою сторін.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж