ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

1. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Паламарчуку Віталію Миколайовичу.

2. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Шевчуку Володимиру Федоровичу.

3. Про надання матеріальної допомги на лікування гр. Легун Леонтію Феодосійовичу.

4. Про розгляд заяви гр. Хавтірко Василя Феодосійовича за № 39 від 20.03.2017 року щодо надання матеріальної допомоги на придбання будівельних матеріалів.

5. Про розробку проектів землеустрою щодо встановлення (зміна) меж сіл Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

6. Про внесення змін до рішення № 237 позачергової 16 сесії 7 скликання від 23.12.2016 р. "Про сільський бюджет на 2017 рік."

7. Про благоустрій території населених пунктів Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

8. Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення виконання доходів місцевого бюджету Пултівецької сільської ради у 2017 році.

9. Про укладення контракту про виконання своїх обов'язків на платній основі директором КП "Гарант" Костюком Олегом Івановичем.

10. Про встановлення заробітної плати директору КП "Гарант" Пултівецької сільскої ради.

11. Про передачу на баланс КП "Гарант" комунального майна Пултівецької сільської ради.

12. Про заключення договору оренди нерухомого майна, що знаходиться у комунальній власності Пултівецької сільської ради на 2017 рік, з метою розміщення офісу КП "Гарант".

13. Про затвердження тарифів на водопостачання.

14. Про передачу територій кладовищ в селах Пултівці, Махнівка та Лисянка для обслуговування та утримання КП "Гарант".

15. Про передачу територій пасовищ в селах Пултівці, Махнівка та Лисянка для обслуговування та утримання КП "Гарант".

16. Про надання в оренду КП "Гарант" земельних часток (паїв) терміном на 1 (один) рік.

17. Про надання в оренду проектних доріг  КП "Гарант" терміном на 1 (один) рік.

18. Про надання в оренду КП "Гарант" земель запасу терміном на 1(один)  рік.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Іваньковій Наталії Михайлівні.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Яворовенко Олександру Сергійовичу.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Яворовенко Ганні Петрівні.

22. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Лєбєдєвій Ользі Савівні.

23. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Хавтирко Олександру Дмитровичу.

24. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Терейковській Оксані Альбінівні.

25. Про припинення права власності на земельну ділянку гр. Акатьеву Костянтину Володимировичу.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коробчинській Людмилі Володимирівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лєбєдєвій Ользі Савівні.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лєбєдєвій Катерині Михайлівні.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Лєбєдєву Сергію Івановичу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хворостяному Сергію Олеговичу.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Олександру Дмитровичу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Горбовській Надії Григорівні.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Заваганову Борису Пантелеймоновичу.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Багнюку Володимиру Петровичу.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Семченко Володимиру Володимировичу.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельнику Володимиру Олексійовичу.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лебідь Наталії Іванівні.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Марценюк Оксані Миколаївні.

39. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Світлані Іванівні.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документаці щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кизима Сергію Євгеновичу.

41. Про розгляд заяви гр. Зелінського Богдана Володимировича за № 67 від 05.04.2017 року "Про погодження викопіювання на земельну ділянку площею 2,00 га, яка знаходиться за межами населеного пункту."

42. Про розгляд заяви гр. Гусак Надії Миколаївни за № 43 від 21.03.2017 року "Про надання земельної ділянки площею 0,25 га, для ведення особистого селянського господарства"

43. Про розгляд заяви гр. Марценюка Олександра Володимировича за № 31 від 13.03.2017 року "Про надання земельної ділянки площею 2,00 га, для ведення особистого селянського господарства".

44. Про розгляд заяви гр. Марценюка Олександра Володимировича за № 30 від 13.03.2017 року "Про надання земельної ділянки площею 0,25 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд."

45. Про розгляд заяви гр. Марценюка Олександра Володимировича за № 32 від 13.03.2017 року "Про надання земельної ділянки площею 0,12 га, для ведення садівництва"

46. Про розгляд заяви гр. Голубенко олександра Степановича за № 40 від 20.03.2017 року "Про надання земельної ділянки площею 0,25 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд"

47. Про розгляд заяви гр. Завірюхи Миколи Миколайовича за № 34 від 15.03.2017 року "Про продовження оренди ставка в с. Лисянка"

48. Про розгляд заяви ТОВ "Рибне господарство "Меркурій" в особі директора Грішина Олега Валентиновича за № 71 від 07.04.2017 року "Про надання дозволу на оренду земельної ділянки водного фонду на риборозведення на території Пултівецької сільської ради в межах населеного пункту с. Лисянка"

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж