ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Юрченко Миколі Борисовичу на лікування.                                                                                              
 2. Про  надання матеріальної допомоги  гр. Черняку Миколі Івановичу на лікування.                                                                                             
 3. Про розгляд заяви гр. Хавтірко Василя Феодосійовича за № 120 від 18.04.2018 року щодо надання матеріальної допомоги на придбання будівельних матеріалів
 4. Про розгляд листа Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за № 380 від 02.04.2018 року щодо виділення коштів для придбання паперу.             
 5. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року. 
 6. Про внесення змін до рішення № 646 позачергової 28 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік.»                             
 7. Про затвердження звіту директора КП «Гарант» Костюка Олега Івановича.
 8. Про затвердження плану розвитку підприємства  КП «Гарант» на 2018 -2019 роки.                                                                                              
 9. Про розгляд заяви директора КП «Гарант» Костюка Олега Івановича за № 129 від 20.04.2018 року щодо внесення змін до трудового контракту, укладеного із Пултівецькою сільською радою.                                     
 10. Про затвердження «Паспорту водного об’єкта. Ставок площею 42,7934 га, розташований в с. Лисянка Вінницького району Вінницької області»
 11. Про розгляд заяви директора КП «Гарант» Костюка Олега Івановича  за № 128 від 20.04.2018 року щодо укладення договору оренди на земельну ділянку водного фонду орієнтовною площею 42,0 га з КП «Гарант» без участі у аукціоні (земельних  торгах.)                                                                               
 12. Про внесення зміни в рішення за № 681  чергової  29 сесії 7 скликання від 13.02.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Подолян Василю Степановичу.»                               
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Діденко Федіру Пилиповичу.                                                                   
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Маценко Раїсі Василівні.                                                                           
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Пахолюк Анжелі Миколаївні.                                                           
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Юрику Володимиру Івановичу.                                                         
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Юрик Катерині Андріївні.                                                                              
 18. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  зміни цільового призначення земельної ділянки з «ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» гр. Гонтарю Андрію Леонідовичу.                                                                                                
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лєбєдєвій Ользі Савівні.                                                                         
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Фендич Миколі Костянтиновичу.                                                                         
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Очеретній Анастасії Яківні.                                                                         
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Очеретному Борису Олександровичу.                                                                         
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Подолян Лідії Володимирівні.                                                                        
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Катерині Тодосівні.                                                                       
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Любові Йосипівні.                                                                       
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Степану Васильовичу.                                                                      
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж