ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання дозволу на здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.                                     
 2. Про внесення змін до рішення № 646 позачергової 28 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік.»                            
 3. Про затвердження Програми з охорони здоров’я  на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області на 2018-2020 роки.                                                                                     
 4. Про затвердження Порядку здійснення роздрібної торгівлі через дрібнороздібну торговельну мережу шляхом використання засобів пересувної мережі (автомагазини, автокафе,автокав’ярні, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи, візки) на території Пултівецької сільської ради.                                                                             
 5. Про скасування рішень  чергової 25 сесії 7 скликання за №№ 522-528 «Про взяття на баланс Пултівецької сільської ради земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»     
 6. Про внесення змін до рішення № 658 позачергової  28 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. «Про заробітну плату сільського голови Заверухи Зої Дмитрівни, встановлення посадового окладу, надбавки за вислугу років,преміювання,виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб».                                                     
 7. Про внесення змін до рішення № 659 позачергової  28 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. «Про заробітну плату секретаря сільської ради Бабич Анжели Анатоліївни, встановлення посадового окладу, надбавки за вислугу років,преміювання,виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб».                                                
 8. Про розгляд листа ПАТ «Укртелеком» за № 1527-вих-VC-056300-2018 від 28.09.2018 року щодо виділення земельної ділянки для встановлення контейнера (МАФ) для цифрової автоматичної телефонної станції»           
 9.  Про погодження передачі в суборенду орендованої земельної ділянки.  
 10. Про передачу на праві господарського відання гідроспоруд розміщених на території Пултівецької сільської ради комунальному підприємству «ГАРАНТ».                                                                           
 11. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Штих Юрію Івановичу.                                                          
 12. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Гавриш Миколі Івановичу.                                                                                  
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Гавриш Олександру Миколайовичу.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Сміловій Ларисі Романівні.                                                                       
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Багнюку Олександру Івановичу.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чешковій Павліні Арсенівні.                                                                     
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Маценко Раїсі Василівні.                                                                         
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Сергію Івановичу.                                                                
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коробчинській Людмилі Володимирівні.                                                  
 20. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Бабенко Олені Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності в межах с.Махнівка вул.Польова,15 Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.         
 21. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Трепак Дмитру Тимофійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності в межах с.Махнівка вул.Польова,17 Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.         
 22. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Багнюку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства з земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована за адресою: с. Махнівка  Пултівецька сільська рада Вінницького району Вінницької області.                                                                          
 23. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  ФО-П Штерін Любові Василівні для обслуговування приміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів «Копійка» (код за КВЦПЗ – 03.07) за адресою: вул.Революційна 1а, с.Пултівці   на території Пултівецької сільської ради Вінницького району, Вінницької області.                                                                             
 24. Про розгляд заяви  гр. Станіславова Сергія Анатолійовича за № 255 від 01.10.2018 року щодо  надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки водного фонду.                                        

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж