ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1.  Про надання матеріальної допомоги  гр.  Морозову Павлу Миколайовичу на лікування.                                                                                                                                
 2. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Яремчуку Тарасу Володимировичу на лікування.                                                                                                                              
 3. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Пасічник Аліні Анатоліївні на поховання чоловіка  Пасічника Дениса Анатолійовича.                                                                                                    
 4. Про внесення змін до Програми «Соціальний захист населення»                              
 5. Про передачу субвенції Медвеже-Вушківській сільській раді Вінницького району для закупівлі тренувальної площадки в с.Пултівці.                                                           
 6. Про внесення змін до рішення № 999 позачергової 39 сесії 7 скликання від  21.12.2018 р. «Про сільський бюджет на 2019 рік.»                                                                        
 7. Про встановлення на території Пултівецької сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі    підакцизних товарів на 2020 рік та затвердження Порядку його   справляння.                                                                                               
 8. Про встановлення місцевих податків на 2020 рік та затвердження Порядків їх справляння.                                                                                                                     
 9. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік.                                                                                      
 10. Про встановлення транспортного податку на 2020 рік на території Пултівецької сільської ради.                                                                                                                 
 11. Про встановлення ставок та пільгіз сплати земельного податкуна  2020 рік.                                                                                                                  
 12. Про встановлення єдиного податку на 2020 рік на території  Пултівецької сільської ради.
 13. Про надання секретарю сільської ради Бабич Анжелі Анатоліївні частини чергової відпустки, матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги на вирішення соціально- побутових потреб.                                                                     
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сафроненко Тетяні Дмитрівні.                                                                                          
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства гр. Тітаренко Валентині Василівні.    
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі.                                                                                  
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр. Сафроненко Василю Валерійовичу.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр. Голубенко Олександру Анатолійовичу.                                                              
 19.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянкив натурі (на місцевості)  гр. Фалінському Віктору Антоновичу.                                                     
 20. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації щодо  зміни  цільового призначення земельної ділянки гр. Кравчуку Анатолію Радіоновичу.
 21. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Уманець Наталії Миколаївні, Завірюха Миколі Миколайовичу, Завірюха Олександру Миколайовичу, Завірюха Ганні Порфирівні, за межами населеного пункту.                                                                                                                       
 22. Про внесення змін в рішення за № 1141 позачергової 42 сесії 7 скликаннявід 14.05.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Шевчуку Борису Степановичу.»                                                                                                                                    
 23. Про внесення змін в рішення за № 1142 позачергової 42 сесії 7 скликаннявід 14.05.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Войтенко Олексію Степановичу.»                                                                                                               
 24. Про внесення змін в рішення за № 1086 позачергової 41 сесії 7 скликаннявід 20.03.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в  натурі (на місцевості) гр. Саюку Степану Микитовичу.                                                                          
 25. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Яковишеній Ксенії Григорівні.
 26. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр. Семченко Надії Карпівні.
 27. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр. Козачук Розі Петрівні.
 28. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр. Стрихар Раїсі Андріївні.
 29. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр. Шпаку Віктору Михайловичу.
 30. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Голубенко Галині Василівні.
 31. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Коломієць Юрію Миколайовичу.
 32. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянкив натурі (на місцевості)  гр. Трепак Віктору Сергійовичу.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці Пахолюк Галині Олексіївні, за межами населеного пункту.                                                                                                
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці Пахолюк Галині Олексіївні, за межами населеного пункту.                                                                                             
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянинуДобжанському Володимиру Едуардовичу, за межами населеного пункту.                                                                                   
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину Добжанському Володимиру Едуардовичу, за межами населеного пункту.                                                                                     
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці Морозовій Галині Антонівні, за межами населеного пункту.                                                                                      
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину Свінтіцькому Валерію Геннадійовичу , за межами населеного пункту.                                                                                    
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  громадянці Голубенко Галині Василівні, за межами населеного пункту.                 

 

 

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж