ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я на 2019 рік.                                                                                          
 2. Про передачу іншої субвенції  з місцевого бюджету для КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.                                                       3
 3. Про збільшення штатних одиниць в ДНЗ «Сонечко» с.Пултівці.  
 4. Про затвердження договору про надання юридичної (правничої) допомоги.
 5. Про розгляд листа 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області щодо виділення коштів на закупівлю форменого одягу та захисного спорядження.                                           
 6. Про надання сільському голові Заверусі Зої Дмитрівні додаткової оплачуваної  відпустки на період підготовки та захисту дипломної роботи.                                                                                                   
 7. Про надання в оренду земельної ділянки (водного фонду) гр.Стінській Людмилі Миколаївні.
 8. Про надання дозволу Пултівецькій сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель під польовими дорогами та не витребуваними земельними частками (паями)
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Качалапі Олені Миколаївні.                                                                     
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Гнатюк Світлані Михайлівні.                                                                       
 11.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Дишкант Антоніні Яківні.                                                                       
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Дишкант Ніні Марківні.                                                                        
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Подолян Олесі Йосипівні.                                                                       
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Постернак Ніні Степанівні.                                                                        
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Майструк Валентині Іванівні .                                                                 
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Коробчинській Оксані Степанівні.                                                           
 17.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Григорук Світлані Федорівні.                                                                   
 18. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Голубенко Євгенії Федорівні, за межами населеного пункту.                                                                                
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Костюку Олегу Івановичу.                         
 20. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність Пултівецької сільської раді для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці  Вінницького району Вінницької області.                                                                                 
 21. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Голубенко Олександру Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці  Вінницького району Вінницької області.                                                      
 22. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Марценюку Олександру Володимировичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці  Вінницького району Вінницької області.                                                                        
 23. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Фалінському Віктору Антоновичу.                                                          
 24. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Тітаренко Віталію Володимировичу.                                                        
 25. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Тітаренко Василю Васильовичу.                                                             
 26. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Остапчуку Максиму Олександровичу.                                                    
 27. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Кравець Оксані Володимирівні.                                                               
 28. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Мельник Людмилі Сергіївні.                                                                    
 29. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюку Степану Микитовичу.                                                                        
 30. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Марущак Лідії Феофанівні.                                                                       
 31. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Голубенко Надії Олексіївні.                                                                      
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці Мельник Людмилі Сергіївні, за межами населеного пункту.                    
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Хавтірко Ніні Михайлівні та Хавтірко Володимиру Михайловичу, за межами населеного пункту.                                                               
 34. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Тетяні Анатоліївні.                                                                        
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж