ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2019 рік.
 2. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Бондаренко Вероніці Вікторівні.
 3. Про внесення змін до рішення № 1319 позачергової 47 сесії 7 скликання від 20.12.2019 р. «Про сільський бюджет на 2020 рік.»                           
 4. Про внесення змін до штатного розпису Пултівецького сільського будинку культури.                                 
 5. Про внесення змін до штатного розпису Махнівського сільського клубу.   
 6. Про прийняття у комунальну власність Пултівецької сільської ради  Вінницького району Вінницької області земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 7. Про взяття на баланс Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області тренувальної площадки в с.Пултівці (біля контори).    
 8. Про присвоєння назви вулицям  в   населених пунктах Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.                           
 9. Про розгляд заяви ФОП Шаповалової Ірини Павлівни за № 31 від   05.02.2020 року «Про продовження терміну дії договору оренди приміщення магазину».                                                                         
 10. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр.Черняк Катерині Володимирівні.          
 11. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Дуці Ганні Савівні.                                                                                  
 12. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Дідур Євгенії Василівні.                                                                                   
 13. Про скасування рішення сесії  сільської ради«Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Руцькій Юлії Володимирівні» № 1360від  20.12.2019 року та припинення права користування земельною ділянкою.                                                
 14. Про скасування рішення сесії  сільської ради«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гусак Надії Миколаївні» № 1348від  20.12.2019 року та припинення права користування земельною ділянкою.                                           
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Кизима Сергію Євгеновичу.                       
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Яременко Світлані Миколаївні.                   
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Багнюк  Таїсії Федорівні.                           
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Добращук Марії Василівні.                          
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Бєлозьоровій Людмилі Іванівні.                  
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Юрківській Галині Сергіївні.             
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Дідур Вікторії Анатоліївні.               
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Таранусі Таїсії Йосипівні.                           
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Заверусі Світлані Іванівні.                          
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Юрківському Юрію Михайловичу.              
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Дуці Володимиру Васильовичу.           
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельнику Віктору Володимировичу.                                                 
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Мельнику   Володимиру Стаховичу.                                                                         
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Постернаку Василю Васильовичу.                                                                              
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Заверусі Ганні Олексіївні.                     
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Станіславову Сергію Анатолійовичу.                                                                              
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Голубенко Валентині Анатоліївні.                                                                              
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Мельнику Валентину Сергійовичу.                                                                              
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Коваль Олені Олексіївні.                     
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність  для будівництва гаража гр. Олійнику Сергію Олексійовичу.                                                         
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Душко Наталії Ігорівні.                                                                      
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Кизима Сергію Євгеновичу.                                                                     
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Розборській Ніні Петрівні.                                                                      
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Зубарєвій Галині Миколаївні.                                                             
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Дуці Володимиру Васильовичу.                                                               
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Багнюк Таїсії Федорівні.                                                                      
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Юрковській Галині Михайлівні.                 
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Юрківському Юрію Михайловичу.      
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Юрківській Галині Сергіївні.                
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Коробчинській Надії Тодосівні.       
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Заверусі Світлані Іванівні.     
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Постернак Тетяні Стахівні.
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Заверусі Ганні Олексіївні.           
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Костюк Тетяні Степанівні.                                                                     
 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Цимбал Вірі Федорівні.                                                                     
 50. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину  Хавтірко Олександру Володимировичу, за межами населеного пункту. 
 51. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Михайловській Олені Іванівні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка  Вінницького району Вінницької області.    
 52. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр. Яновичу Петру Анатолійовичу  із  зміною цільового призначення з «для ведення особистого  селянського  господарства» на  «для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств  переробної, машинобудівної та іншої промисловості »  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці  Вінницького        району Вінницької області.                                                   

          53. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                                встановлення меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр.                          Голубенко Олександру Анатолійовичу.                                                   

          54. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                               встановлення меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)  гр.                           Гнатюк Світлані Михайлівні.                                                                  

          55. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                               встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)                                 гр.Дишкант Антоніні Яківні.                                                                   

          56.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                               встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр.                           Ткаченко Наталії Олексіївні.                                                                   

          57.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                               встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр.                           Подолян Олесі Йосипівні.                                                                       

          58.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                               встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр.                           Качалапі Ганні Гаврилівні.                                                                      

         59.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                                встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр.                            Хавтірко Володимиру Денисовичу.                                                           

        60.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                              встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)                                  гр.Брацішевському Олександру Вікторовичу.                                              

       61.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                                встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр.Багнюк                Наталії Іванівні.                                                                       

       62.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                               встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр.                           Заболотній Людмилі Василівні.                                                                     

       63.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                                встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр.                          Хавтирко Ользі Степанівні.                                                                       

        64.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                              встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр.                          Брацішевському Віктору Володимировичу.                                                 

        65.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо                              встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)                                гр.Коробчинській Оксані Степанівні.                                                           

        66.Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної                      ділянки  в постійне користування КП «ГАРАНТ»  для  будівництва та                        обслуговування будівель торгівлі  на   території Пултівецької сільської                    ради, в межах населеного пункту Пултівці  Вінницького району Вінницької              області.                                                                                   

        67.Про розгляд заяви гр. Слубського Сергія Миколайовича за № 63 від                         17.02.2020 року «Про надання земельної ділянки площею 2,00  га  для                   ведення особистого селянського господарства.»

         

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж