ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року.                                                                                            
 2. Про внесення змін до Програми «БЛАГОУСТРІЙПултівецької сільської ради на 2020 рік».                                                                   
 3. Про розгляд листа 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області щодо виділення субвенції для покращення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів м.Вінниця
 4. Про внесення змін до рішення № 1319 позачергової 47 сесії 7 скликання від 20.12.2019 р. «Про сільський бюджет на 2020 рік.»                           
 5. Про безоплатну передачу залишків продуктів харчування, що знаходяться в ДНЗ «Сонечко»  Пултівецької сільської ради, термін придатності яких закінчується.
 6. Про надання сільському голові Заверуха Зої Дмитрівні частини чергової відпустки та матеріальної допомоги на вирішення соціально- побутових потреб
 7. Про надання секретарю сільської ради Бабич Анжелі Анатоліївні додаткової відпустки на дитину.                                                             
 8. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Сміловій Ларисі Романівні.                                                                                   
 9. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Печиуз Оксані Олексіївні.                                                                                   
 10. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Цимбал Оксані Миколаївні.                                                                                 
 11. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Заверуха  Валентині Олексіївні.                                                                              
 12. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Григоруку Євстафію Даниловичу.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Карайкозі Тарасу Михайловичу.                
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Явній Галині Анатоліївні.                            
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Коробчинській Надії Тодосівні.                    
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Постернаку Анатолію Степановичу.            
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Івановій Валентині Яківні.              
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Цимбал Ірині Миколаївні.     
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Цимбал Наталії Сергіївні.                                                                                                
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд    гр. Григоруку Юрію Устиновичу.                                                              
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Шевчук Наталії Петрівні.                                                                      
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Пахолюк Анжелі Миколаївні.                                                                 
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Добжанському Володимиру Едуардовичу.                                                
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Явній Галині Анатоліївні.                                                                                  
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Терейковській Олені Валентинівні.                                                          
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Карайкозі Тарасу Михайловичу.                                                              
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Верховоду Артуру Юрійовичу.                                                                 
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Требко Тетяні Миколаївні.                                                                      
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Погорілець Миколі Анатолійовичу.                                                           
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Качалапі Леоніду Сергійовичу.                                                               
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Паляниці Олені Володимирівні.                                                               
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Івановій Валентині Яківні.                                                                      
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Цимбал Оксані Миколаївні.                                                                           
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Мельнику Володимиру Стаховичу.                                                           
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Постернаку Анатолію Степановичу.                                                         
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Бабюк Людмилі Михайлівні.                                                                      
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Цимбал Андрію Івановичу.                                                                      
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Качалапі Миколі Сергійовичу.                                                                  
 39. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Карайкозі Галині Радіонівні та Кравчуку Анатолію Радіоновичу, за межами населеного пункту.               
 40. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Залевському Тарасу Володимировичу  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького району Вінницької області. 
 41. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Костюку Олегу Івановичу  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького району Вінницької області. 
 42. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність громадянам Зикіній Аллі Юріївні, Зикіній Тетяні Миколаївні та Кравець Олені Володимирівні із  зміною цільового призначення з «для ведення особистого  селянського  господарства» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі »  на   території  Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці  Вінницького  району Вінницької області.
 43. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність громадянам Зикіну Сергію Васильовичу, Данильченку Віктору Михайловичу, Зикіну Олександру Васильовичу та Кравець Олені Володимирівні із  зміною цільового призначення з «для ведення особистого  селянського  господарства» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі »  на   території  Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького  району Вінницької області.
 44. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність громадянину Зикіну Олександру Васильовичу  із  зміною цільового призначення з «для ведення особистого  селянського  господарства» на  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі »  на   території  Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького  району Вінницької області
 45. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Бабію Сергію Володимировичу.                                                                        
 46. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)  гр. Качалапі Олександру Олексійовичу.                                                        
 47. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Юрик Степану Івановичу.                                                                    
 48. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Луць Ніні Іванівні.                                                                                      
 49. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Дуці Володимиру Васильовичу.                                                                      
 50. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Постернак Тетяні Стахівні.                                                                      
 51. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Юрківському Юрію Михайловичу
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  громадянці  Голубенко Галині Василівні, за межами населеного пункту.   
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  громадянину  Хавтірко Олександру Володимировичу, за межами населеного пункту.                                                                                 
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянам  Карайкозі Галині Радіонівні та Кравчуку Анатолію Радіоновичу, за межами населеного пункту.                                           
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Когуту Сергію Дмитровичу.                                                                                                                   
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж