ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр.  Кулик Надії Костянтинівні.
 2. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за № 11-427/5 від 26.06.2020 року щодо виділення коштів на проведення повірки приладів обліку електричної енергії.
 3. Про внесення змін до рішення № 1319 позачергової 47 сесії 7 скликання від 20.12.2019 р. «Про сільський бюджет на 2020 рік.»                                 
 4. Про надання в оренду нежитлового приміщення.
 5. Про надання секретарю сільської ради  Бабич Анжелі Анатоліївні додаткової відпустки на дитину.
 6. Про припинення права користування земельними  ділянками гр. Скорінчук Юлії Терентіївні.                                                         
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту щодо відведення земельної ділянки, для обслуговування торговельного закладу, на умовах оренди, Жмеринській районній спілці споживчих товариств.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Добжанському Володимиру Едуардовичу.                                                                     
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Собко Марії Василівні.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Гавришу Володимиру Івановичу.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Джоган Олександру Олексійовичу.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Заверусі Валентині Олексіївні.                  
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Григорук Світлані Федорівні.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Резніченко Зої Андріївні
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Заверусі Валентині Олексіївні.                  
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Хавтірко Володимиру Денисовичу.             
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Кравець Лізі Семенівні.                                                                      
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Тарковській Любові Іванівні.                                                                   
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Легун Зінаїді Григорівні.                                                                                   
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Яворовенко Володимиру Савовичу.                                                         
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Дишкант Ганні Андріївні.                                                                         
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Шевченко Оксані Степанівні.                                                                  
 23. Про розгляд заяви гр.Ткаченко Лідії Сергіївни за № 274 від 14.08.2020 року «Про надання земельної ділянки орієнтовною площею 1,80 га- для обслуговування виробничого будинку, на умовах оренди». 
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Штиху Юрію Івановичу.                                                                                   
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Станіславову Сергію Анатолійовичу.                                                        
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Заверусі Валентині Олексіївні.                                                                
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Тросенко Ніні Пилипівні.                                                                         
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Трепак Наталії Степанівні.                                                                             
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Голубенко Галині Василівні.                                                                   
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Гудзь Олені Анатоліївні.                                                                                   
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Резніченко Зої Андріївні.                                                                        
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Багнюк Таїсії Федорівні.                                                                    
 33. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Новотарській Ларисі Миколаївні, за межами населеного пункту.                                                                                
 34. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Тітаренко Валентині Василівні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                                
 35. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Душко Наталії Ігорівні  для ведення індивідуального садівництва  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                                         
 36. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Сафроненко Тетяні Дмитрівні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка Вінницького району Вінницької області.                                                                                 
 37. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Добращук Марії Василівні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                                                                                 
 38. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Яременко Світлані Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                                                                                 
 39. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Брацішевській Зінаїді Олександрівні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                                                                                 
 40. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Дідур Вікторії Анатоліївні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                                                                                 
 41. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Душко Наталії Ігорівні.       
 42. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Добжанському Володимиру Едуардовичу.                                                
 43.  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Зубарєвій Галині Миколаївні.                                                                 
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадян Царук Людмили Миколаївни та Мельника Валерія Миколайовича для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських   будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с.Махнівка, вул. Центральна,36, Вінницького району Вінницької області.                  
 45. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Качалапі Леоніду Сергійовичу.                                                                
 46. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Сович Ганні Іванівні.                                                                                      
 47. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Саюк Тетяні Анатоліївні.                                                                                   
 48. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюку Олександру Феодосійовичу.
 49. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Мельнику Валерію Миколайовичу.
 50. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ревенко Анні Миколаївні
 51. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Брацішевській Зінаїді Олександрівні.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Печиуз Оксані Олексіївні.                                                                                   
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Сиченко Раїсі Миколаївні.                                                                       
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Костюк Тетяні Степанівні.                                                                                   
 55.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Бабюк Людмилі Михайлівні.                                                                               
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Постернаку Анатолію Степановичу.                                                         
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Мельнику Володимиру Стаховичу.                                                         
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Цимбал Раїсі Василівні, за межами населеного пункту.                      
 59. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Костюку Олегу Івановичу
 60. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Магдич Ірині Станіславівні.
 61. Про розгляд заяви гр. Ткаченко Людмили Олексіївни за № 251 від 05.08.2020 року «Про надання земельних ділянок: площею 0,25 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  2,00  га- для ведення особистого селянського господарства.»                                  

         

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж