ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги   гр.  Черчику Володимиру Михайловичу на лікування доньки Черчик Марії Володимирівни.                                                  
 2. Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр.  Діденку Михайлу Юхтимовичу.
 3. Про внесення змін до Програми «Соціальний захист населення».                        
 4. Про внесення змін до рішення № 1319 позачергової 47 сесії 7 скликання від 20.12.2019 р. «Про сільський бюджет на 2020 рік.»                                         
 5. Про надання  сільському голові  Заверусі Зої Дмитрівні частини чергової відпустки.
 6. Про надання секретарю сільської ради  Бабич Анжелі Анатоліївні частини чергової відпустки.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в комунальну власність Пултівецькій сільській раді для створення громадського пасовища із земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.                                                                                                        
 8. Про припинення права користування земельною  ділянкою гр. Ткачу Леоніду Григоровичу.                                                                                                   
 9. Про припинення права користування земельною  ділянкою гр. Хоміцькому Володимиру Володимировичу.                                                                                                                         
 10. Про припинення права користування земельною  ділянкою гр. Паляниці Олені Володимирівні.                                                                                                                          
 11.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шевцовій Альоні Стахівні.                                                               
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кипорук Ірині Леонідівні.                                                                                                            
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  гр. Янович Любові Афанасіївні.                                                                                                        
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  гр. Ткаченко Юлії Костянтинівні.                                                                                                        
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  гр. Голубенко Олесі Іванівні.                                                                                                        
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  гр. Дуці Світлані Федорівні.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою шодо відведення земельних ділянок  у власність  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спорудта для ведення особистого селянського господарства гр. Заверусі Валентині Олексіївні.                                                                                     
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність громадянам із зміною цільового призначення.                                                                                                           
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Лозовій Надії Петрівні.                                                                   
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Марущаку Олексію Івановичу.                                                                   
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Володимиру Станіславовичу.                                                                                                            
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Хоміцькій Ніні Пантелеївні.                                                                                                              
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Юлії Костянтинівні.                                                                                                              
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Смирняку Валерію Борисовичу.                                                                                                                    
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Бєлозьоровій Людмилі Іванівні.                                                                                                                        
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Трубіцькій Олені Анатоліївні.                                                                              
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Замкову Олегу Миколайовичу.                                                                                                                    
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Станіславову Сергію Анатолійовичу.                                                                                                             
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Темченко Володимиру Володимировичу.                                                                                                           
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам  Голубенко Любові Василівні та Ружицькій Оксані Тодосівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с.Махнівка, вул.Фестивальна,21, Вінницького району Вінницької області.                                                                                                               
 31. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Станіславову Леоніду Володимировичу, за межами населеного пункту.                                                                                                             
 32. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Штиху Юрію Івановичу, за межами населеного пункту.                                           
 33. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Штиху Юрію Івановичу, за межами населеного пункту.                                                                                                           
 34. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Федчук Лідії Яківні, за межами населеного пункту.                                                                                                              
 35. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Федчук Лідії Яківні, за межами населеного пункту.                                                                                                       
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянам Голубенку Олегу Сергійовичу та Смірняк Зої Сергіївні,за межами населеного пункту.
 37. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Юрику Руслану Володимировичу  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка Вінницького району Вінницької області.                                                                                                 
 38. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Голубенку Андрію Станіславовичу.                                                                                         
 39. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Філю В’ячеславу Васильовичу.                                                                                           
 40. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Іскрі Елеонорі Антонівні.                                                                                       
 41. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Когуту Сергію Дмитровичу.                                                                                           
 42. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Юрику Руслану Володимировичу.                                                                                     
 43. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Багнюк Таїсії Федорівні.                                                                                       
 44. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Гавриш Анастасії Іванівні.
 45. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Шостацькій Соломії Дмитрівні.
 46. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Віктору Федоровичу.
 47. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Лідії Сергіївні.
 48. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Коробчинській Оксані Вікторівні.
 49. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування  ПП Штерін Любові Василівні.                                                                                             
 50. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  ПП Штерін Любові Василівні.                                                   
 51. Про надання в оренду земельних  ділянок та проведення торгів.                                                  
 52. Про надання в оренду земельної ділянки.                                                                 
 53. Про надання в оренду земельної ділянки.                                                                     
 54. Про надання в оренду земельної ділянки.                                                                    
 55. Про надання на правах орендигідроспоруди, яка знаходиться на території Пултівецької сільської ради в межах населеного пункту Пултівці по вулиці Заводяна,1а
 56. Про надання на правах орендигідроспоруди, яка знаходиться на території Пултівецької сільської ради в межах населеного пункту Махнівка по вулиці Лесі Українки, 10а.
 57. Про надання на правах орендигідроспоруди, яка знаходиться на території Пултівецької сільської ради в межах населеного пункту Махнівка по вулиці Садова,18а.
 58. Про надання на правах орендигідроспоруди, яка знаходиться на території Пултівецької сільської ради в межах населеного пункту Лисянка по вулиці Революційна, 17А.                                                                                                       
 59.  Про надання в оренду земельної ділянки (водного фонду).                                         
 60. Про надання згоди на викуп та виготовлення  експертної грошової оцінки земельної ділянки ПП Штерін Любові Василівні                                                 
 61. Про надання згоди на викуп та виготовлення  експертної грошової оцінки земельної ділянки ПП Штерін Любові Василівні                                           
 62. Про розгляд заяви гр.Ткаченко Лідії Сергіївни за № 349 від 29.09.2020 року «Про надання земельної ділянки орієнтовною площею 1,00 га- для обслуговування  будівель та споруд, на умовах оренди».                                                                             

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж