ПОРЯДОК ДЕННИй.

1. Про внесення змін до п.4 рішення № 05 40 сесії 6 скликання від 27.01.2015 року «Про встановлення плати за землю в частині земельного податку на 2016 рік на території Пултівецької сільської ради».   

        2.  Про капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Гагаріна    та вул. Революційній, в с. Лисянка Вінницького району Вінницької області.

        3.   Про надання матеріальної допомоги на лікування дитини Кафтанова А.О.  

         4.   Про призначення директора комунального підприємства «Гарант»  Пултівецької сільської ради

        5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр. Руцькій Ю.В.

        6.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр. Хавтірко В.О.

        7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Григорук Л.К.    

        8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Александрову Ю.О.

          9.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр.Дрябушко С.С.

        10.Про надання дозволу на виготовлення  проекту відведення земельної  ділянки гр.Зелінському Р.А.

         11. Про надання в орендуземельної ділянки, із земель водного фонду, громаді с. Лисянка Вінницького району Вінницької області.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж