ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до лічильної комісії Пултівецької сільської ради.

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Пултівецької сільської ради на 2016 рік.

3. Про внесення змін до Положення про порядок використання коштів цільового фонду територіальної громади Пултівецької сільської ради.

4. Про розгляд заяви представників громади с. Лисянка за № 150 від 17.10.2016 року.

5. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року.

6. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7  скликання від 22.12.2015 р. "Про сільський бюджет на 2016 рік."

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Хавтірко В.О.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.Леньо С.Л.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.Постернаку М.І., Пастернаку В.І.

10. Про припинення права користування земельною ділянкою гр.Хавтирко Г.С.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Багнюк О.С.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голубенко К.С.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яворовенко О.С.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вовк Я.С.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Уманець Л.В.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчук Л.Д.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ластівецькій А.І.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тарануха Н.І.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голубенко А.О.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаран К.В.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Качалапа С.С.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж