ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання від 22.12.2015 р. "Про сільський бюджет на 2016 рік."

2. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт вуличного освітлення по вулицях Чкалова, Космонавтів та Фестивальній в селі Махнівка(Красне) Вінницького району Вінницької області."

3. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

4. Про затвердження Програми "Підтримка комунальної власності територіальної громади Пултівецької сільської ради на 2017 рік."

5. Про затвердження Програми "Соціальний захист населення" Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

6. Про затвердження Програми "Виконання власних повноважень, ефективності діяльності Пултівецької сільської ради на 2017 рік."

7. Про затвердження Програми "БЛАГОУСТРІЙ Пултівецької сільської ради на 2017 рік."

8. Про затвердження Програми "Розроблення схеми і планування генерального плану населених пунктів на території Пултівецької сільської ради на 2016-2017 роки".

9. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ Фонду розвитку територіальної громади Пултівецької сільскої ради на 2017 рік.

10. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про використання власних надходжень спеціального фонду Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

11. Про затвердження Програми зайнятості Пултівецької сільської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2017 рік.

12. Про затвердження Програми на природоохоронні заходи Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

13. Про затвердження Положення про порядок використання коштів цільового фонду територіальної громади Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

14. Про затвердження Програми розвитку  спорту в с.Пултівці на 2017 рік.

15. Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі і використання інфраструктури населених пунктів Пултівецької територіальної громади.

16. Про затвердження плану діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

17. Про преміювання сільського голови до Дня самоврядування.

18.Про преміювання секретаря сільської ради до Дня самоврядування.

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Давидюка М.В.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голубенко К.С.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Юрчик М.І.

22. Про припинення права користування земельної ділянкою гр. Дишкант С.С.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Приймаку В.О.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.Дишкант О.С.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Шаран І.П.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.Руденко О.В.

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення щодо земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Качелапа Л.В.

28. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення щодо земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Одінцовій Т.М.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж