ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт сільського голови про діяльність виконавчих органів сільської ради за 2016 рік.

2. Про делегування Вінницькій районній раді повноважень щодо здійснення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду.

3. Про сільський бюджет на 2017 рік.

4.Про затвердження Перспективного плану роботи Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

5. Про затвердження Графіку прийому громадян працівниками Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

6. Про встановлення на 2017 рік батьківської плати за відвідування ДНЗ "Сонечко"

7. Про затвердження штатних одиниць у штатному росписі ДНЗ "Сонечко"

8. Про затвердження штатних одиниць у штатному розписі Пултівецького будинку культури.

9. Про затвердження штатних одиниць у штатному розписі Лисянського сільського клубу.

10. Про затвердження Положення про преміювання педагогічним працівникам ДНЗ "Сонечко" та затвердження Положення про преміювання працівників з числа обслуговуючого персоналу.

11. Про затвердження структури апарату сільської ради на 2017 рік.

12. Про затвердження загальної чисельності апарату сільської ради на 2017 рік.

13. Про заробітну плату сільського голови.

14. Про заробітну плату секретаря сільської ради.

15. Про преміювання сільського голови Пултівецької сільської ради.

16. Про преміювання секретаря Пултівецької сільської ради.

17. Про затвердження Положення про преміювання працівників Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

18. Про затвердження розпоряджень сільського голови за №1 від 11.02.2015 року, за № 12 від 08.04.2015 р., за № 10 від 06.05.2016 р. та за № 20 від 26.08.2016 р.

19. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Пултівецької сільської ради на 2017 рік.

20. Про затвердження Плану організаційно-технічних заходів щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства по Пултівецькій сільській раді на 2017 рік.

21. Про надання ФОП Шаповаловій І.П. частину приміщення в оренду.

22. Про розгляд акту земельної комісії по земельному спору гр.Фельчин О.М., Чайковської н.П. та Вишаровської Н.П.

23. Про розгляд заяви гр. Бондарчук А.В. "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і для ведення особистого селянського господарства."

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черкас Н.С.

25. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Марущак І.С.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.Хавтирко С.І.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Уманець А.Ф.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Заверуха З.Д.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Є.Г.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко О.С.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко А.Д.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іваньковій Н.М.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткач Г.М.

34. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення щодо земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Камінській Н.В.

35. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Осадчому А.В.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж