ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про надання матеріальної допомоги гр. Горобій Вікторії Вікторівні на лікування дитини Горобій Данила Дмитровича.

2. Про внесення змін до рішення № 237 позачергової 16 сесії 7 скликання від 23.12.2016 р. "Про сільський бюджет на 2017 рік."

3. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб секретареві сільської ради Бабич Анжелі Анатоліївні.

4. Про надання дозволу КП "Гарант" на проведення капітального ремонту сільського клубу в с. Махнівка по вул. Центральна, 6Б Вінницького району Вінницької області.

5. Про затвердження тарифів на косіння трави та розміру вартості ритуальних послуг.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Темченко Миколі Петровичу.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Осадчук Ніні Павлівні.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гуйван Ніні Стахівні.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Григоруку Федору Васильовичу.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Марущаку Миколі Федоровичу.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Уманець Любові Василівні.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Качерук Ніні Степанівні.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Багнюк Ользі Степанівні.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Голубенко Анастасії Олексіївні.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Качалапі Світлані Степанівні.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Вовк Євдокії Семенівні.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Таранусі Івану Івановичу.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Фельчину Олегу Михайловичу.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Подоляну Степану Васильовичу.

20. Про затвердження гр. В'язінько Віктору Олексійовичу проекту землеустрою із зміною цільового призначення із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку по вул. Заводяній, 4 в с. Пултівці.

21. Про внесення зміни в рішення за № 189 позачергової 14 сесії 7 скликання від 10.11.2016 року "Про розгляд заяви представників громади с.Лисянка за № 150 від 17.10.2016 року."

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж