ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Сторожуку Віктору Григоровичу.                                                                                     
 2. Про направлення на навчання до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України  сільського голови Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 3. Про затвердження штатного розпису Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 4. Про внесення змін до рішення № 646 позачергової 28 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік.»
 5. Про надання частини чергової відпустки та допомоги на вирішення соціально-побутових потреб сільському голові  Заверусі Зої Дмитрівні. 
 6. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутовихпотреб секретареві сільської ради Бабич Анжелі Анатоліївні. 
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщень будівлі сільського клубу по вул. Центральна, 6Бв с.  Махнівка Вінницького району Вінницької області».
 8. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво водозабірних свердловин в с. Махнівка та с. Лисянка Вінницького району Вінницької області.»
 9. Про  введення в експлуатацію  сільського клубу  по вул. Центральна, 6Б в с.  Махнівка Вінницького району Вінницької області.
 10. Про затвердження штатної одиниці у штатному розписі Махнівського  сільського клубу Вінницького району Вінницької області.                        
 11. Про розгляд листа Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за № 480 від 24.04.2018 року щодо утримання за рахунок сільської ради ФАПів сіл Махнівка та Лисянка.                                                                             
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки, для будівництва водозабірної свердловини в с. Махнівка Вінницького району Вінницької області.                             
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва водозабірної свердловини в с. Лисянка Вінницького району Вінницької області.                               
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодовстановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.  Черняк Валентині Іванівні.                                                                     
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюку Вадиму Сергійовичу.                                                                               
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Темченко Миколі Петровичу.                                                                   
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Темченко Надії Володимирівні.                                                                
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Щур Мар’яні Леонідівні.                                                                                 
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ткач Леоніду Григоровичу .                                                                         
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ходик Миколі Івановичу.                                                                                  
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Трепак Сергію Івановичу.                                                                     
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Коломієць Юрію Миколайовичу.                                                              
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ткачуку Ігорю Миколайовичу.                                                                 
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Юрковській Галині Дмитрівні.                                                                  
 25. Про надання дозволуна виготовлення технічної документації щодо зміни цільового призначення земельної ділянки  гр. Слубському Володимиру Феодосійовичу.                                                                                 
 26.  Про внесення зміни в рішення за № 470 позачергової 24 сесії 7 скликання від 21.09.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Михайловській Олені Іванівні.» 
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кущ Людмилі Степанівні.                                                                               
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хавтирко Катерині Олександрівні.                                                                 
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Олофінській Тетяні Миколаївні.                                                              
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельник Наталії Василівні.                                                                                          
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дука Василю Васильовичу.                                                                            
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Драпак Тетяні Євгенівні.                                                                                    
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пономарьовій Катерині Пантелеївні.                                                      
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Постернак Ользі Володимирівні.                                                             
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дишканту Сергію Стаховичу.                                                                   
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Трепак Ганні Степанівні.                                                                                     
 37. Про розгляд заяви гр. Олійника Сергія Олексійовича  за № 160 від 07.06.2018 року «Про надання земельної ділянки площею 2,00  га для ведення особистого селянського господарства.»                                 
 38. Про розгляд заяви бібліотекаря Пултівецької сільської бібліотеки        Тромпінської Тетяни Вікторівни за № 137 від 17.05.2018 року щодо  допомоги у заміні вікон у бібліотеці.         

         

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж