ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги гр. Поповій Анжелі Станіславівні на лікування дитини Попова Максима Олександровича.                                                                                 
 2. Про внесення змін до рішення № 646 позачергової 28 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік.»                             
 3. Про внесення змін до рішення  позачергової 33 сесії   Пултівецької сільської ради 7 скликання від 25.06.2018 року № 842 «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік та затвердження Порядків їх справляння.»
 4. Про затвердження Програмипідтримки закладів охорони здоров’я на 2018   рік
 5. Про затвердження заходів охорони навколишнього природного середовища Пултівецької сільської ради на 2018 рік.                      
 6. Про затвердження проектно-кошторисної документації  «Капітальний ремонт  будівлі ДНЗ «Сонечко» за адресою: вул. Шевченка, 35-Б с. Пултівці Вінницького району Вінницької області.»                                                                               
 7. Про затвердження  акту обстеження мереж вуличного освітлення с. Пултівці Вінницького району Вінницької областіта завдання на проектування реконструкції мереж вуличного освітлення с. Пултівці Вінницького району                                                  .                             
 8. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт зони благоустрою на території  сільського клубу по вул.Центральній, буд.6Б в с.Махнівка   Вінницького району Вінницької області.»                                                                                                      
 9. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Впровадження енергозберігаючого вуличного освітлення в селі Пултівці – крок до європейських стандартів життя.»                                                                                                          
 10. Про збільщення штатної чисельності по Пултівецькому СБК на 0,5 ставки 
 11.  Про надання частини чергової відпустки та матеріальної допомоги на оздоровлення сільському голові  Заверуха Зої Дмитрівні. 
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки, для будівництва водозабірної свердловини в с. Махнівка по вул. Фестивальна, 29 Вінницького району Вінницької області.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Єфімовій Ірині Іванівні.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Горбовському Володимиру Володимировичу.                                           
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Піхоцькій Лідії Леонідівні.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Терейковській Оксані Альбінівні.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чайковській Марії Василівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ісаєвій Валентині Миколаївні.                                                                         
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чайковській Раїсі Сергіївні.                                                              
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельнику Михайлу Васильовичу.                                                              
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельник Марії Семенівні.                                                                                     
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Багнюку Олексію Олексійовичу.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Григоруку Євстафію Даниловичу.                                                                        
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Рибак Людмилі Петрівні.                                                                                              
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Підгороднюк Кларі Іванівні.                                                                        
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Демченко Ганні Арсенівні.                                                                         
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Косянець Олені Степанівні.                                                                   
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельнику Володимиру Олексійовичу.                                                        
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Виговському Михайлу Феліксовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Примакова,13 в селі Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                                                                      
 30. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Лєбєдєвій Катерині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка Вінницького району Вінницької області.                                                                               
 31. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність гр. Лєбєдєву Сергію Івановичу для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка Вінницького району Вінницької області.                                                                               
 32. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Дуці Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                                                                           
 33. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Паламарчуку Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка Вінницького району Вінницької області.                                                                           
 34. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Зикіну Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                          
 35.  Про розгляд заяви  гр.Шевцової Галини Миколаївни  за № 239 від 12.09.2018 року щодо  оформлення пільгового проїзду для її дітей. 
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж