ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

  1. Про затвердження проектно-кошторисної документації   на «Реконструкція мереж вуличного освітлення  с. Пултівці (Впровадження енергозберігаючого вуличного освітлення в с.Пултівці –крок до європейських стандартів життя) Вінницького району Вінницької області.»                             
  2. Про внесення змін до рішення № 646 позачергової 28 сесії 7скликання від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік.»                            
  3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Черчик Майї Миколаївні.                                                                                                                       
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Черчик Володимиру Романовичу.                                                                                    
  5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Гнатюк Світлані Михайлівні.                                                                                               
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Геливань Борису Олександровичу.           
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Господарець Галині Антонівні.                                                                                                            
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Вуйко Раїсі Іванівні.                                                                                                                          
  9. Про затвердження   проекту  землеустрою  щодо відведенняземельних ділянок у власність гр. Луцишину Володимиру Миколайовичу, для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  на території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                 
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж