ПОРЯДОК   ДЕННИЙ
 1. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Метелиці Анатолію Аркадійовичу на лікування.                                                                   
 2. Провнесення змін до рішення № 999 позачергової 39 сесії 7 скликання від  21.12.2018 р. «Про сільський бюджет на 2019 рік.»
 3. Про благоустрій території населених пунктів  Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.                                                  
 4. Про підвищення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення, вивизення твердих побутових відходів на території Пултівецької сільської ради.                                                           
 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації            «Реконструкція мереж вуличного освітлення с.Пултівці Вінницького району Вінницької області по вул.Квітнева, Жовтнева, Садова, Революційна та Коцюбинського.»                                                         
 6. Про присвоєння сільському голові Пултівецької сільської ради Заверуха Зої Дмитрівні 7-го рангу посадової особи місцевого самоврядування.
 7. Про присвоєння секретарю Пултівецької сільської ради Бабич Анжелі Анатоліївні  9-го рангу посадової особи місцевого самоврядування.
 8. Про розгляд листа Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області за № 05-05/432 від 12.02.2019  року щодо взяття тимчасово на позабалансовий рахунок Пултівецької сільської ради державного майна.                                                            
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельноїділянкив натурі (на місцевості)  гр.Тітаренко Володимиру Васильовичу.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельноїділянкив натурі (на місцевості)  гр. Качелапі Любі Валентинівні.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Качалапі Олександру Олексійовичу.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Багнюку Василю Володимировичу.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр.Шевчуку Олександру Петровичу. 
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Кравець Оксані Володимирівні.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Тітаренко Валентині Василівні.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Олійник Ганні Цеславівні.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Яковишеній Ксенії Григорівні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Шпаку Віктору Михайловичу. 
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Сафроненко Ніні Феодосіївні.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Марущак Лідії Феофанівні.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Саюку Степану Микитовичу.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Плахотнюк Олені Володимирівні.
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Коропацькій Аллі Сергіївні.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Превор Альоні Василівні.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Голубенко Галині Василівні.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Постернаку Василю Васильовичу.
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Мельнику Анатолію Володимировичу.
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Голубенко Галині Василівні, за межами населеного пункту.                                                                            
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Марущак Лідії Феофанівні, за межами населеного пункту.                                                                                   
 30. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Качелапі Любі Валентинівні для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                           
 31. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Одінцовій Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                                                                                
 32. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Одінцовій Вірі Ульянівні для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Лисянка Вінницького району Вінницької області.                                                                                
 33. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Герцуну Олександру Петровичу цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту, с.Пултівці Вінницького району Вінницької області.              
 34. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Тітаренко Василю Васильовичу цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту, с.Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                                    
 35. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Тітаренко Віталію Володимировичу цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту, с.Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                               
 36. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Коробчинському Тарасу Олександровичу цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на  території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту, с.Пултівці Вінницького району Вінницької області.                                                                                
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черчик Майї Миколаївні.   
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Діденко Федіру Пилиповичу.               
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Черчику Володимиру Романовичу.         
 40. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Гнатюк Світлані Михайлівні.
 41. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Черняк Валентині Іванівні.
 42. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Дишкант Наталії Іванівні.
 43. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Шпаку Віктору Михайловичу.
 44. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Набуральній Марії Степанівні.
 45. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Лебідь Наталії Іванівні.
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Семченко Ніні Гнатівні,за межами населеного пункту. 
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Саюку  Володимиру  Феодосійовичу,  Саюку  Сергію Феодосійовичу,  Саюку  Олександру  Феодосійовичу,  Саюку Володимиру  Сергійовичу, за межами населеного пункту.                                                               
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці  Голубенко  Галині Василівні,  за межами населеного пункту.                   
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Ткаченко Анастасії Селіфонівні, за межами населеного пункту.                
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Хавтірко Людмилі Олександрівні,за межами населеного пункту.               
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Кущ Людмилі Степанівні,за межами населеного пункту.                           
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Завірюсі Ользі Миколаївні,за межами населеного пункту.                         
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Дишкант Наталі Петрівні,за межами населеного пункту.                       
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Ткаченко Майї Петрівні,за межами населеного пункту.                             
 55. Про розгляд заяви гр.Пінчука Романа Сергійовича за № 47 від 14.02.2019 року «Про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.»   
 56.  Про розгляд заяви  директора КП «Гарант» Костюка Олега Івановича за № 90 від 20.03.2019 року «Про передачу на баланс КП «Гарант», гідроспоруд, які знаходяться на території Пултівецької сільської ради, для поточного ремонту та обслуговування.»                                                                                                    

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж