ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Станіславовій Галині Федотівні на лікування.                                                                                        
 2. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Голубенко Надії Олексіївні на поховання чоловіка Голубенка Сергія Васильовича.                                                      
 3. Про  надання матеріальної допомоги  гр. Господарець Галині Антонівні на поховання чоловіка  Господарець Володимира Миколайовича.  
 4. Про внесення змін до Програми «Соціальний захист населення»
 5. Провнесення змін до рішення № 999 позачергової 39 сесії 7 скликання від  21.12.2018 р. «Про сільський бюджет на 2019 рік.»
 6. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2019 року.                                                                                            
 7. Про надання сільському голові Заверуха Зої Дмитрівні частини чергової відпустки, додаткової відпустки на навчання та матеріальної допомоги на вирішення соціально- побутових потреб.
 8. Про розгляд листа Вінницької районної державної адміністрації за № 01-33/723 від 26.03.2019 року щодо передачі субвенції до районного бюджету для забезпечення жителів територіальної громади медикаментами та матеріалами супроводу гемодіалізу.                           
 9. Про розгляд клопотання директора ДНЗ «Сонечко» с.Пултівці Руцької Ірини Володимирівни щодо введення штатної одиниці сторожа. 
 10. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Тітаренко Валентині Василівні.
 11. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Козловській Ганні Ніконівні.                                                                    
 12. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Шевчук Людмилі Петрівні.                                                                             
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сташко Аллі Романівні.                              
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр.Голубенко Надії Олексіївні.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Юрковській Галині Дмитрівні.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельноїділянкив натурі (на місцевості)  гр.Марущаку Віктору Михайловичу.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр.Заверусі Тетяні Юріївні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельноїділянкив натурі (на місцевості)  гр.Шевчуку Максиму Борисовичу.
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр.Піхоцькому Василю Даниловичу.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр.Шевчуку Борису Степановичу.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельноїділянкив натурі (на місцевості)  гр.Войтенко Олексію Степановичу.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Яворовенко Рузалії Августівні, за межами населеного пункту.                                                                                 
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пахолюк Галині Олексіївні, за межами населеного пункту.                                                                                   
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пахолюк Галині Олексіївні, за межами населеного пункту.                                                                                   
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Добжанському Володимиру Едуардовичу, за межами населеного пункту.                                                                     
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Морозовій Галині Антонівні, за межами населеного пункту.                                                                                 
 27. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Ткаченко Ганні Степанівні для ведення особистого селянського господарства на  території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка Вінницького району Вінницької області.                                                                              
 28. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Кравець Олексію Савовичу для ведення особистого селянського господарства на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка  Вінницького району Вінницької області.                                                                                 
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Качелапі Любі Валентинівні.                
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дука Ганні Савівні.                  
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Піхоцькій Лідії Леонідівні.             
 32. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянкив натурі (на місцевості)  гр.Коробчинському Олександру Миколайовичу.
 33. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр.Дідур Ганні Федорівні.
 34. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельнихділянокв натурі (на місцевості)  гр.Ткаченко Ганні Степанівні.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці  Марущак Лідії Феофанівні,  за межами населеного пункту.                                                                                                           

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж