ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 1. Про хід виконання бюджету за  9 місяців 2019 року.
 2.  Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Руденко Олені Володимирівні.                                                                                                   
 3. Про внесення змін до рішення позачергової 39 сесії 7 скликання від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік.» 
 4. Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Пултівецької сільської ради на 2019-2020 роки.                                               
 5. Про внесення змін до Програми "Соціальний захист населення"     
 6. Про надання сільському голові Заверусі Зої Дмитрівні додаткової оплачуваної  відпустки на період складання державних іспитів. 
 7. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Тросенко Ніні Пилипівні.                                                               
 8.  Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Хавтирко  Олександру Дмитровичу.                                                               
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства гр. Дишкант Ніні Марківні.                                                 
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Бабій Сергію Володимировичу.                                                                       
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ніколюк Миколі Арсентійовичу.                                                                    
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Косяку Леоніду Вікторовичу.                                                                     
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Осіпову Сергію Вікторовичу.                                                                       
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Осіповій Ірині Сергіївні.                                                                       
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Наталії Олексіївні.                                                                   
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Мельник Любові Іванівні.                                                                       
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Багнюк Наталії Іванівні.                                                                       
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Брацішевському  Олександру  Вікторовичу.                                             
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Брацішевському  Віктору Володимировичу.                                             
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Добращук Марії Василівні.                                                                       
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Дідур Євгенії Василівні.                                                                             
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Хавтирко Ользі Степанівні.                                                                   
 23. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Шпак Олені Вікторівні.                                                     
 24. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Коломоєць Олені Михайлівні.                                                             
 25. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Заверуха Зої Дмитрівні.                                                                  
 26.  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Шевчуку Борису Степановичу.                                                                
 27. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)  гр. Руцькому Едуарду Робертовичу.                                                            
 28. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Гелемба Марії Петрівні в особі опікуна Тітаренка Володимира Васильовича.           
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянам  Завірюха Ганні Порфирівні, Завірюха Олександру Миколайовичу, Завірюха Миколі Миколайовичу та Уманець Наталі Миколаївні, за межами населеного пункту.                                                                                                 
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж