ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про надання матеріальної допомоги  гр.  Григорук Світлані Федорівні на лікування.                                                                                         
 2. Про затвердження змін до штатного розпису  на 2020 рік   Пултівецької    сільської ради.                                                                                 
 3. Про внесення змін до п.3 та  п.5 рішення за № 1331 позачергової 47 сесії 7 скликання від 20.12.2019 року «Про заробітну плату сільського голови Заверухи Зої Дмитрівни, встановлення посадового  окладу, надбавки за вислугу років,преміювання, виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб.»                                         
 4. Про внесення змін до п.5 рішення за № 1332 позачергової 47 сесії 7 скликання від 20.12.2019 року «Про заробітну плату секретаря сільської ради   Бабич Анжели Анатоліївни,встановлення посадового  окладу, надбавки за вислугу років,преміювання, виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб.»           
 5. Про внесення змін до рішення № 1319 позачергової 47 сесії 7 скликання від 20.12.2019 р. «Про сільський бюджет на 2020 рік.»                     
 6. Про встановлення на території Пултівецької сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі    підакцизних товарів на 2021 рік та затвердження Порядку його   справляння.                                                                                     
 7. Про встановлення на території Пултівецької сільської ради місцевих податків на 2021 рік та затвердження Порядків їх справляння.         
 8. Про встановленняна території Пултівецької сільської радиставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік.                                                                                         
 9. Про встановлення транспортного податку на 2021 рік на території Пултівецької сільської ради.                                                             
 10. Про встановлення на території Пултівецької сільської ради ставок та пільг із сплати земельного податкуна  2021 рік.                                 
 11. Про встановлення єдиного податку на 2021 рік на території  Пултівецької сільської ради.                                                                                 
 12. Про затвердження Положення про конкурсну комісію Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 13. Про надання сільському голові Заверусі Зої Дмитрівні частини чергової відпустки та  матеріальної допомоги на оздоровлення.                     
 14. Про надання секретарю сільської ради  Бабич Анжелі Анатоліївні частини чергової відпустки,    матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги  на вирішення соціально-побутових потреб.   
 15. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Майструку Володимиру Петровичу.                                                                   
 16. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Солонінко Галині Анатоліївні.                                                                             
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Єфімовій Ірині Іванівні.                                                                                           
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Шостацькій Соломії Дмитрівні.                                                                                         
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Задрибороді Олені Володимирівні.                                                                               
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства гр. Штих Наталі Олександрівні.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Терещук Любові Василівні. 
 22.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Заверусі Ганні Олексіївні.                    
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Метелиці Зінаїді Вікторівні.                 
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Коробчинській Оксані Вікторівні.         
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства гр. Бурківській Олені Анатоліївні.               
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Філь В’ячеславу Васильовичу.                                                                       
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Голубенко Андрію Станіславовичу.                                                   
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюку Олександру Феодосійовичу.                                                               
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Саюк Тетяні Анатоліївні.                                                                             
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Терещук Любові Василівні.                                                               
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Темченко Валерію Анатолійовичу.                                                     
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Гавришу Володимиру Івановичу.                                                     
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Штиху Юрію Васильовичу.                                                                         
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Гавриш Анастасії Іванівні.                                                                             
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Григорук Раїсі Іванівні.                                                                     
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Віктору Федоровичу.                                                           
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Ткаченко Лідії Сергіївні.                                                                   
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Майструку Володимиру Петровичу.                                                   
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Бурківській Олені Анатоліївні.                                                           
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Солонінко Галині Анатоліївні.                                                           
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Коробчинському Миколі Миколайовичу.                                             
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Метелиці Зінаїді Вікторівні.                                                                      
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Коробчинській Оксані Вікторівні.                                                       
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Камінській Надії Василівні.                                                               
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Камінському Юрію Степановичу.                                                     
 46. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Цимбал Раїсі Василівні, за межами населеного пункту.                                                                                           
 47. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність гр. Дишкант Ніні Марківні  для ведення особистого селянського господарства  на   території Пултівецької сільської ради, в межах населеного пункту Махнівка Вінницького району Вінницької області.                                                                                         
 48. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Осіпову Сергію Вікторовичу.                                                                         
 49. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Кизима Сергію Євгеновичу.                                                               
 50. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Осіповій Ірині Сергіївні.                                                                   
 51. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Шевчук Надії  Іллічні.                                                                       
 52. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Мельник Любові Іванівні.                                                                 
 53. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  гр. Хавтірко Ніні Феодосіївні.                                                                 
 54. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Дишкант Ніні Марківні.
 55. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Цимбал Вірі Федорівні.
 56. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Бондарчук Ганні Вікторівні.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  громадянці  Голубенко Євгенії Федорівні, за межами населеного пункту.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці Цимбал Раїсі Василівні, за межами населеного пункту.                       
 59. Про розгляд заяви гр. Цимбала Андрія Івановича за № 201 від 19.06.2020 року щодо надання земельної ділянки в оренду.               
 60. Про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться за адресою: с.Лисянка вулиця Гагаріна, 33 «б» Вінницького району Вінницької області.
 61. Про надання дозволу на виготовленя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Жмеринській районній спілці споживчих товариств.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж