1. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Пултівецької сільської  ради « Про встановлення на території Пултівецької сільської ради  акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік».
  2. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Пултівецької сільської  ради  «Про встановлення  ставок єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік».
  3. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Пултівецької сільської ради  «Про встановлення  на території Пултівецької сільської  ради  плати за землю в частині  земельного податку та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік».
  4. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Пултівецької  сільської  ради «Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння на 2020 рік».
  5. Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта – рішення Пултівецької сільської  ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,   відмінне від земельної ділянки на 2020 рік».
  6.  Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення  Пултівецької сільської ради «Про встановлення на території  Пултівецької сільської   ради транспортного податку та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік»
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж